26.09.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

YER DÖŞEMESİNİN BAŞ TACI: SESSİZ PARKE

YER DÖŞEMESİNİN BAŞ TACI: SESSİZ PARKE

Laminat parke, lamine parke, mantar parke, linoleum parke, lambri, ahşap profil, dekoratif ürünler ve aydınlatma elemanlarından oluşan geniş bir yelpazede üretim yapan Meister Werke’nin Türkiye distribütörü Di-PORT’un popüler ürünü “Sessiz Parke” Türk mobilya sektörünün baş tacı oldu.

Distribütörü olduğu Meister’ın üretiminde üre-formaldehit kullanmaması ve doğal çam reçinesi ile üretim yapması ve üst yüzeyde yine doğal çam reçinesinden imal edilen Overlay tabakası kullanılması nedeniyle tüm ürünleri Dünya Sağlık Örgütü’nün Mavi Melek belgesine sahip. Kullanılan ham madde ve titiz üretim aşamalarından dolayı laminat parke ile ilgili EPLF (Avrupa Parkeciler Birliği Belgesi), CELQ (Avrupa Laminat Kalite Sertifikası), ve CE kalite belgelerine sahip olan Meister parkeler kalitelerini ispatladı.

Dİ- PORT’un sektöre sunduğu tüm Meister ürünleri hem Dİ-PORT hem de Meister fabrikası tarafından satış ve satış sonrası servis ve bakım garantisine sahip. Dİ-PORT’un ürün yelpazesi içinde en dikkat çekeni ise Sessiz Parke. Laminat parkedeki rahatsız edici sesi ortadan kaldırmak için geliştirilen Sessiz Parke sesi % 80 oranında azaltan yapısı ile üzerinde yürürken çıkan sesi absorbe ediyor.

Ayrıca altta bulunan kauçuk tabakası ile de katlar arasında ısı, nem izolasyonu sağlıyor. “Seçkinler ve seçiciler için” sloganıyla öncelikle sağlığını düşünen ve ödediği paranın karşılığını tam olarak almak isteyenlerin olan ürünleri sunan Dİ-PORT bugüne kadar binlerce konut ve iş yerinde tercih edilerek tüketicilerin beğenisini kazandı. Satışı ve satış sonrası verilen teknik servis ve bakım garantisiyle de tüketici haklarının korunması yönünde çalışan firma, müşterilerine hak ettiği değeri vererek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Berrak dedi ki:

  Son zamanlarda bizim evin laminat parkeleri de baya bir ses çıkarmaya başlamıştı. Bu habere de yorum yapmadan geçmek istemiyorum.

  Yine bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenize bugün hatta az önce rastlamama rağmen epey bir yorum okudum sanırım.

  Laminat parke söz konusu olduğunda ben krem renginden asla vazgeçemiyorum. Ancak bu ara su mu çekti aşındı mı bilmiyorum, mutfak parkelerim baya bir aşınmaya başladı. Hafif hafif ayrılmalar gözlemledim. Sanırım evimin boya ve badanadan sonra bir de parke değişim zamanı geldi.

  Bu markayı araştıracağım. Şayet parkeler gerçekten bu kadar doğal malzemeden üretiliyorsa ve ses çıkarmıyorsa denemeye değer olmalı.
  Tekrar iyi geceler…

BİR YORUM YAZ