26.09.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

SÜNNET SALONU DEKORASYONU İÇİN TAVSİYELER

SÜNNET SALONU DEKORASYONU İÇİN TAVSİYELER

Erkekliğe ilk adım kabul edilen erkek çocuklarına, bu özel günde hatıra ve anı kalması amacı ile bazı eğlenceler düzenlenir. Birçok ailenin bireysel düzenlediği düğün ya da parti havasındaki eğlenceler, bazı ailelerin de belediyenin düzenlediği toplu şölenlerle gerçekleştirilir.

Sünnet salonu dekorasyonu için ne kadar bütçe ayrılmalıdır?

Sünnet salonu dekorasyonu her türlü eğlencede ailelerin bütçesine göre değişken olabilmektedir. İlk olarak çocuğun odasına büyük bir özen gösterilir. Yatağındaki özel süslemeler veya yeni bir yatak dekorasyonu uygulaması, bu bazı yerlerde yöresel tülbent veya yazmalardan oluşan yatak süslemesi olduğu gibi, bazı yerlerde tül veya kumaşlarla yapılan değişik aksesuarlardır.

Sonrasında sünnet salonu dekorasyonu yapılır ki burada renkli balonlar, palyaçolar, çocuklara hitap edecek çikolata ve şekerleme çeşitleri bolca mevcuttur. Sünnet çocuğunun kıyafetleri modaya uygun işlemeli, pullu farklı renklerde genelde şehzade giysilerinden oluşturulur ki, bu onun ilerde yiğit bir delikanlı, cesur bir asker ruhu taşımasına büyük katkı sağlar. Sünnet salonu dekorasyonu bazı özel firmalar tarafından müşterinin isteği doğrultusunda özel bir konseptle hazırlanacağı gibi, bazen de organizasyon firmalarının fikirleri doğrultusunda hazırlanabilmektedir.

Sünnet anne ve babasının sünnet çocuğu ve dekorasyonuna uygun kıyafet tercih ederek, gelen misafirleri karşılaması düğün sahipliği yapması örf adet ve geleneklerindendir. Sünnet çocuğuna uygulanacak kına yakılma bölümünde baştan 3 parmak ve elin yarısını kapsayarak boyanması, askerlik öncesinde de aynı işlemin yapılacağı bu onun için ilk özel gün anlamı taşır.

Silah tuttuğu eli ve tetiğe bastığı parmaklar olarak düşünülür. Sünnet salonu dekorasyonu düğün salonları, büyük park ya da bahçe veya bütçeye uygun bir hotel de gerçekleştirilip, müziğin çocukların sevdiği popüler şarkılar ya da ailenin istediği, dinlemekten hoşlandıkları, misafirlerin eğleneceği tarzda olabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ