24.10.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

ŞIK VE FERAH KORİDORLAR İÇİN

ŞIK VE FERAH KORİDORLAR İÇİN

Ev, işyeri, okul, kütüphane ve AVM gibi yaşanılan tüm mekanlarda kullanılabilen özel yolluklar, kalabalık alanlara uygun geliştirilen özel yapısı ile leke tutmuyor, mekanlara şık dekoratif çözümler sunuyor.

Farklı renk ve desen seçenekleriyle dekoratif açıdan uyum sağlayan yolluklar anti-bakteriyel ve anti-alerjik özellikleriyle de sağlıklı kullanım alanı yaratıyor. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu yerlerde hijyen koşullarını ve güvenliği sağlamak çoğu zaman kolay olmuyor. Confetti halı, kalabalık mekanların koşullarına uygun Maximus Yolluk ile mekanlara hem şık hem de hijyenik çözümler sunuyor.

Farklı halı dokusuyla mekanlara modern bir hava katan Maximus yolluk, kir ve leke tutmayan özelliği ile kalabalık alanlarda oluşabilecek toz ve çamur problemini de ortadan kaldırıyor. Leke tutmayan özel ipliklerin kullanıldığı Maximus yolluklar, kaymaz jel tabanı sayesinde zemine tamamen oturarak rahat ve sağlam adımlar atmanızı sağlıyor. Anti-alerjik ve anti-bakteriyel yapısıyla güvenli ve sağlıklı kullanım alanı sunan Maximus yolluklar, esnek katlanabilir yapısıyla küçük alanlara da pratik ve kolayca döşenebiliyor.

şık-yolluk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ