26.09.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

PENCERENİZİ PERFORMANS VE TASARIMA AÇIN

PENCERENİZİ PERFORMANS VE TASARIMA AÇIN

13Klasik ve modern tarzın izlerini taşıyan, önceliğini sadelikten yana kullananların tercihi Zendow PVC Pencere Sitemleri, estetik görüntüsünün yanında yüksek yalıtım özelliğiyle de dikkat çekiyor. Zendow Sistemi, sistem profilinde kullanılan özel tasarımı ile ısı dengesi sağlayarak yaşanılan tüm mekânların yazın serin, kışın ise sıcak kalmasını sağlıyor.

Doğadan esinlenilen 14 farklı zengin renk içeriği ile mekânlara dekoratif bir uyum katan Zendow Sistemi, yuvarlak hatları ve mükemmel PVC dokusuyla sadeliğin eşsiz güzelliğini tasarıma yansıtıyor. Bir pencereden beklenen ses ve ısı yalıtımı, estetik görüntü gibi performans ve görüntüye dair her beklentiyi kusursuzca karşılıyor. Sıcak ve yumuşak çizgileri, yuvarlak hatları ile de yaşam alanları içinde uyum oluşmasını sağlıyor.

70 mm’lik PVC profili genişliğinde, 5 odacıklı olarak tasarlanan Zendow Sistemi, özel sistemi sayesinde hem dayanıklılığı artırıyor hem de daha fazla aydınlığı bir arada sunuyor. Özel­likle rüzgâr yolunun fazla olduğu bölgeler­de bile, statik orta kayıt ve cephe profilleri ile en uygun çözümlere kolaylıkla ulaşılabiliyor. Yüksek ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelen seslerin içeriye girmesini engelleyen Zendow Sistemi, TPE conta sistemi ile de güçlü bir izolasyon sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ