26.09.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

OFİS DEKORASYONUNUZU SEÇKİN LAMBADER MODELLERİ İLE CANLANDIRIN!

OFİS DEKORASYONUNUZU SEÇKİN LAMBADER MODELLERİ İLE CANLANDIRIN!

Yer ya da çalışma masası lambaderi… Evlerimizde dekorasyonumuzun vazgeçilmez unsurlarından olan lambaderlere ofislerinizde de yer açmaya ne dersiniz?

Böylelikle sade olan ofis dekorasyonunuzu renklendirerek güçlendirebilir; aynı zamanda çalışma masası lambaderlerini aydınlanma amaçlı da kullanabilirsiniz. Üstelik 2016 yılında da popüler olmaya devam eden yer ve çalışma masası lambaderleri, eski modellerine göre çok daha şık ve çok daha fonksiyonel…

Geniş olmayan ofislerinizde mobilyalarınızın köşe kısmına koyabileceğiniz bir lambader sayesinde ofis dekorasyonunuzu bir anda canlandırabilirsiniz. Şayet ofis dekorasyonunuzda sade çizgiler kullanmayı tercih ettiyseniz, şık, gösterişli ve taşlı bir lambader ile tüm dikkati bu aksesuar üzerine çekebilirsiniz.

Küçük ofislerinizde köşeli mobilyalar kullanıyorsanız, dairesel ve silindir bir lambader kullanabilir ve böylelikle bu köşeyi en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz. Dairesel ve silindir lambaderlerin modasının 2016 yılında da moda olmaya devam ettiğinin altını çizmek, istiyoruz.

Ofisinizde yer alan çalışma masanız, güneş ışığından yeterince yararlanmıyor ya da akşamları ofisin genel aydınlatması, çalışmanız için yeterli olmuyorsa; masa üstü lambaderler ile bu sorunu da geride bırakabilirsiniz. Böylelikle oldukça şık olan bir çalışma köşesi yaratabilirsiniz.

Ofislerinizde kullandığınız mobilya seçimine göre ahşap, kağıt, modern, tek ya da 3 ayaklı lambader modelleri ile ofis dekorasyonunuzu sıradanlıktan kurtarabilirsiniz. Dilerseniz ledli ayaklı ya da çalışma lambaderleri ile dinlenme saatlerinizde zamanınızı daha renkli ve daha huzurlu bir ortamda geçirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Berrak dedi ki:

  Merhabalar…

  Lambader modelleri ile ilgili internet üzerinden alışveriş yapmak isterken, sitenize rastladım. Şu an lambader seçiminde neye dikkat etmem gerektiği konusunda kafamda neredeyse soru işareti kalmadı. Oldukça açıklayıcı ve bilgi verici bir yazı olmuş. Tebrik ediyorum, yazan arkadaşı…

  Ofis ortamında olmasa bile evimde yer alan köşeli oturma grubumun tam da yanıbaşına güzel bir lambader modeli yerleştireceğim. Tam olarak lambaderi, nerede kullanabileceğim konusunda kararsızlık yaşıyorum. Gerçekten de köşe grubuma tamamlayabilir. Beyaz renk koltuk kullandığım için sanırım lambader de mavi bir ürünü tercih edeceğim. Mavi renklere karşı özel bir ilgim var da…

  Modern lambader modelleri yerine sanırım ihtiyacım olan gösterişli bir yer lambederi. Taşlı ve gösterişli şeylerden daima hoşlanmışımdır.

  Sevgilerimi iletiyorum. Bilgi verici yazılarınızı bundan sonra takip etmeyi düşünüyorum.

BİR YORUM YAZ