29.11.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

OFİS DEKORASYONUNUZDA İŞİNİZE YARAYABİLECEK, HAYAT KURTARICI BİLGİLER

OFİS DEKORASYONUNUZDA İŞİNİZE YARAYABİLECEK, HAYAT KURTARICI BİLGİLER

Ev dekorasyonunda kendi içinizden geldiği gibi davranabilme, evlerinizi kendi zevkinize göre dekore edebilme lüksüne sahip olsanız da söz konusu ofis dekorasyonu olduğunda işin boyutunun biraz daha değiştiğini söylememiz gerekiyor.

Ofis dekorasyonunu tabii ki de beğendiğiniz mobilyalar ile dekore etme şansına sahipsiniz ancak iş maalesef ki mobilya seçimi ile bitmiyor. İşinize uygun mobilyaları seçtikten sonra sizi bekleyen ve uymanız gereken bazı kurallar ve püf noktalar da yer alıyor.

Ofisinizi dekore ederken yararlanabileceğiniz 8 temel bilgi;

  1. Ofislerinizde daha rahat hareket edebilmek için çalışma masanızın duvarın ön tarafında yani sırtınızın arka kısmına gelecek şekilde yerleştirildiğinden emin olmanız gerekiyor. Bu konumlandırma, aynı zamanda güneş ışığından maksimum şekilde yararlanmanız anlamına da geliyor.
  2. Gün ışığından en iyi şekilde yararlanmak için ofisinizin doğal ışık aldığından da emin olmalısınız. Böylelikle konstantrasyonuzun üst seviye olmasına imkan tanıyabilirsiniz.
  3. Zaman zaman ofisinizde yer alan aksesuarların ve objelerin yerini değiştirmeniz, daha iyi dekorasyon sonuçları elde etmenize yardımcı olabilir. Böylelikle zamanla ofisinizi en güzel şekilde gösteren ofis düzenini keşfedebilirsiniz.
  4. Duvarlara tablolar ve aynalar asmanız, küçük olan ofislerinizin daha geniş görünmesini sağlayabilir.
  5. Doğanın enerjisini ofisinize yansıtmak için ofisinizde canlı bitkiler yetiştirebilirsiniz. Bu, aynı zamanda kendinizi daha iyi hissetmenize de yardımcı olabilir.
  6. Ofisinizde eğer yaptığınız iş de herhangi bir engel teşkil etmiyorsa, turuncu, kırmızı gibi canlı renkler kullanarak, renklerin enerjisinden faydalanabilirsiniz.
  7. Mobilyalarınızı seçerken ofisinizin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre davranmalı, küçük ofisleri daha geniş gösteren mobilyalar tercih etmelisiniz. Büyük ofislerinizi de daha geniş mobilyalar ile dekore edebilirsiniz.
  8. Hem kendiniz hem de misafirleriniz için ofisinizde hobi alanları inşa etmeyi unutmayın. Hobi köşenizde boş zamanlarınızı en güzel şekilde değerlendirebilir, misafirlerinizi de bu köşede ağırlayabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ