26.09.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

HİJYENİK MUTFAKLARIN PÜF NOKTASI

HİJYENİK MUTFAKLARIN PÜF NOKTASI

Dünyanın en büyük kuvars üreticisi Cosentino Group, üstün koruma sağlayan Silestone mutfak yüzeyleri ile hijyeni mutfaklara taşıyor. Üretim sırasında malzemenin yapısına anti bakteriyel özelliği kazandırılan Silestone, mutfaklarda hijyenin püf noktası olarak dikkat çekiyor.

Modern mutfakları estetik, zarafet ve üstün teknoloji ile bir araya getiren Silestone, mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Yüzde 93 doğal kuvarstan oluşan, Silestone çizilmeye karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Sağlamlığı ile mutfaklarda gönül rahatlığı ile kullanılan Silestone yüzeyler, asitlere karşı direnci ve leke tutmama özellikleriyle de göz dolduruyor.

püf noktası

Üretim aşamasında son jenerasyon gümüş iyonlarının kullanılmasıyla anti bakteriyel özellik kazanan Silestone, üzerinde bulunan bakterilerin hücre yapılarına zarar vererek üremelerini engelliyor. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan Silestone, kahve, şarap, makyaj malzemesi ve başka birçok gündelik ürünlerden kaynaklanan lekelere karşı da maksimum koruma sağlıyor. Mermer veya granit gibi tezgâhlara oranla çok daha sağlam ve kullanışlı olan Silestone, girdiği her mutfağa değer katıyor. Cosentino Group tarafından geliştirilen ve benzersiz bir anti bakteriyel formüle sahip tek marka olan Silestone, 60’tan fazla renkte, üç farklı yüzey dokusuyla çeşitli formlarda üretilerek mutfaklardaki çeşitliliği artırıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Berrak dedi ki:

  Merhabalar

  Titiz ve temizlik düşkünü bir bayan olarak, bu haber çok hoşuma gitti. Tezgahın bakteriye karşı dayanıklı olması gerçekten mükemmel bir haber. Gün içerisinde sürekli olarak tezgahımı temizlesem de bazen çocuklardan kaynaklı lekeler ile karşılaşmak zorunda kalıyorum. Üstelik Silestone mutfak tezgahının çizilmeye karşı dayanıklı olması da çok iyi bir şey. Evde çocuğu olanlar böylelikle bardak ya da tabak kırılmasına bağlı olan çiziklerden de kurtulabilir. Mutfağımı değiştirmeyi düşünüyordum. Şu anki mutfak tezgahım granit ama epey bir hasar gördü.

  Önce Silestone markasına sonra da bu markadan bizi haberdar eden sitenize teşekkür ederim. En kısa süre içerisinde bu önerinizi dikkate alacağım.

  Sizi büyük bir ilgi ile takip ediyorum.

  Sevgiler…

BİR YORUM YAZ