29.11.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

EVİNİZİ DEKORE EDERKEN BUNLARI GÖZ ÖNÜNE ALIN

EVİNİZİ DEKORE EDERKEN BUNLARI GÖZ ÖNÜNE ALIN

Evinizi Dekore Ederken Bunları Göz Önüne Alın başlıklı bu yazımızda dekorasyoncular.com olarak ev sahiplerini dekorasyon konusunda ilgilendiren önemli detaylar ve bilgileri paylaşacağız…

Eviniz sizi yansıtan, kişiliğiniz hakkında bazı ipuçları veren en önemlisi de yaşam tarzınızı belirleyen en önemli göstergeler arasında yer almaktadır. Bu yüzden evinizin sizi en iyi şekilde yansıtması için evinizi dekore ederken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

İşte, evinizi dekore ederken aklınızda bulunması gereken bilgiler;

1-Profesyonellerden yardım alın

7vykWl
Evinizin dekorasyonu konusunda imkânınız var ise mutlaka profesyonel kişilerden yardım almalısınız. Profesyoneller evinizin dekorasyonu konusunda her daim sizden daha iyi fikirler sunacaklardır.

2-Kaliteli ve deneyimli ustalarla çalışın

81Ng3A

Usta konusunda ucuza kaçmak ev dekorasyonunuz konusunda büyük sıkıntılar yaşamanıza neden olabilmektedir. Kafanızdaki düşünceleri reel bir şekilde hayata geçirmek için mutlaka kaliteli ustalarla çalışın. Bu konuda maddiyata bakmamalısınız.

3-Malzeme kalitesini göz ardı etmeyin

81NgJV
İşçilik ne kadar kaliteli olursa olsun ev dekorasyonunda kullanılan malzeme kalitesiz ise yapılan dekorasyon çalışmasının hiçbir anlamı olmayacaktır. Bunun için işçilikte olduğu gibi malzeme kalitesinde de kesinlikle ucuza kaçmamalısınız.

4-Evinizde uygulayacağınız dekorasyon tarzını bilmelisiniz

y4zM7y

Salonunuzun bir köşesinde klasik koltuklar bir tarafta spor tarzı perdelerin olması kafanızda bir tarzın keskinleşmediğini göstermektedir. Kesin bir tarzınızın olması ev dekorasyonunda en can alıcı noktalar arasında yer almaktadır.

5-Renk karmaşasından kurtulun

YbOBn6

Her sevdiğiniz rengi aynı oda içerisinde kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun için renk karmaşasından kurtulmak görüntü olarak karışık görüntülerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Bunun için sade tonlar seçmeli ve renkleri ahenkli bir şekilde olacak şekilde dekore etmelisiniz.

6-Birbiriyle uyumlu objeler kullanın ve obje sayısını abartmayın

kvXgrq

Evin dekorasyonunda bulunacak çok fazla obje kalabalık bir görüntü oluşturacaktır. Bunun için ev dekorasyonunda birbiriyle uyumlu ve az obje kullanmalısınız.

Sonuç olarak illaki bir profesyonelden ev dekorasyonu konusunda yardım almak zorunda değilsiniz. İnternetten dahi araştırma yaparak kendi tarzınızı ve stilinizi rahatlıkla evinize yansıtabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ