26.09.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

ESKİ ÇATAL VE BIÇAKTAN DEKORATİF ÜRÜNLER

ESKİ ÇATAL VE BIÇAKTAN DEKORATİF ÜRÜNLER

Yıllardır kullandığınız ve eskiyen çatal ve bıçaklarınızı, çöpe atmadan önce bir kez daha düşünün.

Artık kullanmamayı ve modasının geçtiğini düşündüğünüz çatal ve bıçaklar ile eşsiz dekoratif ürünler yaratabilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını biraz zorlayarak, herhangi bir maliyet ödemek zorunda kalmadan evinize güzel bir aksesuar kazandırabilirsiniz. Üstelik eski çatal ve kaşıkları değerlendirmek, sandığınızdan çok daha kolay! Gelin, eski çatal ve bıçaklarınızı nasıl değerlendirebileceğinize beraber göz atalım.

  • Duvar aynasının tasarımında kullanmak;

Artık moda olmayan çatal ve bıçaklarınızı, duvar aynası yapımında kullanabilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz şeyleri temin edebilmeniz de oldukça basit. Öncelikle yuvarlak olarak kesilmiş bir aynaya ihtiyacınız var. Ardından çatal ve bıçaklarınızı yuvarlak aynanın etrafına belirli ve periyodik bir sıra halinde dizebilir ve tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Çatal ve bıçaklarınızın konumlarını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Böylelikle yüksek bir fiyat ödemek zorunda kalmadan hem estetik hem de eğlenceli bir duvar aynası elde edebilirsiniz. Bu fikrinizin arkadaşlarınız tarafından da çok sevileceğinden ve onların da aynı aynadan yapmak isteyeceğinden hiçbir şekilde şüphemiz yok!

  • Eski kepçeleri mumluk olarak kullanmak

Eski kepçelerinizi birer mumluk olarak değerlendirmeye ne dersiniz? Kepçenin iç kısmına mumu yerleştirerek ve kepçeyi ters çevirip duvara monte ederek, sıra dışı bir tasarıma daha imza atabilirsiniz. Aynı şekilde eski çatallarınızı da askı olarak kullanmayı deneyebilirsiniz.

Eski kepçe, bıçak ve çatalları kullanabileceğiniz alanlar yalnızca bunlarla da sınırlı değil. Kendinizi bu alanda geliştirerek, daha farklı fikirler yaratmak tamamen sizin elinde!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ