26.09.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

DÜĞÜN DEKORASYONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

DÜĞÜN DEKORASYONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Düğün gününü, gelin ya da damat adayı olarak uzun planlamalar sonucunda kararlaştırdınız, ancak düğün dekorasyonunuzun nasıl olması gerektiğine bir türlü karar veremiyorsunuz?

Belki de evlenecek çiftleri, en çok zorlayan konular arasında nasıl bir dekorasyon konseptine yer vereceklerini bir türlü kararlaştıramamaları yer alıyor.

Oysaki panik yapmanıza hiç ama hiç gerek yok! Düğün gününüzü ve düğününüzün hangi ay içerisinde gerçekleşeceğini göz önünde bulundurarak, eşsiz bir düğün dekorasyonu hazırlayabilirsiniz.
Şayet evliliğe yaz ayları içerisinde ilk adımınızı atacaksanız, kır düğün dekorasyonu hem sizin hem de misafirlerinizin daha çok eğlenmesini ve düğünden daha çok keyif almasını sağlayabilir.

İşte, düğün dekorasyonu hakkında bilmeniz gerekenler;

kır-düğünü

  • Yaz aylarında davetlileriniz için mükemmel bir düğün hazırlamak istiyorsanız, kır düğününün inceliklerini de öğrenmeniz gerekiyor.

Sade ya da pötikareli masa konsepti ile doğa ile uyumlu, doğanın ruhunu yansıtan bir kır düğünü dekore edebilirsiniz. Davetli masalarınızı da yaz aylarının en güzel kokulu taze çiçekleri ile süsleyebilir, renkli balonları düğün alanı içerisinde yer alan ağaçlara asarak, düğününüzün bir festival havası içerisinde geçmesini sağlayabilirsiniz.

  • Salon düğünü dekorasyonu

Düğün tarihleriniz kış ayları içerisinde bulunuyorsa ve mekan olarak salon düğününü seçtiyseniz, salon dekorasyonunda da bazı inceliklere dikkat etmeniz gerekiyor.

Öncelikle düğününüzün tamamen sizin en özel ve en güzel gününüz olduğunu unutmamalı, dekorasyon konusunda tamamen özgür davranmalısınız.

Düğünüzün daha romantik bir atmosferde geçmesini diliyorsanız, pudra renginde masa örtülerini tercih edebilir, sarı renkli sandalye kurdeleleri ile masalarınızı süsleyebilirsiniz.

Yalnız salon düğünlerinde dikdörtgen masa kullanımından kaçınmanız gerekiyor. Yuvarlak masalar, misafirlerinizin çevreyi ve sizi daha iyi izleyebilmeleri açısından daha verimli olabilir.

salon-düğünü

  • Daha Gösterişli bir Düğün Dekorasyonu

Düğünüzün daha gösterişli olmasını istiyorsanız, altın renginin ihtişamını bir kez daha vurgulamak için aydınlatmadan yiyecek ve içecek sunumuna kadar her aşamada altın rengini tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ