11.05.2021 - Dekorasyon fikirleri, haberleri, firmaları ve trendleri

DENİZE AŞIK OLANLAR İÇİN EN GÜZEL EV DEKORASYON TARZI: MARİN STİLİ

DENİZE AŞIK OLANLAR İÇİN EN GÜZEL EV DEKORASYON TARZI: MARİN STİLİ

İlhamını denizden, okyanustan ve göllerden kısacası doğa üzerindeki suyun enerjisinden alan Marin tarzı ev dekorasyonu, maviden vazgeçmeyen ve denize daima hayran olan kişilerin en çok sevdiği akımlar içerisinde yer alıyor.

Bizler de denize aşık olan tüm moda severler için ‘hayranlık uyandıran’ bir Marin stili ev dekorasyonunun olmazsa olmazlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Marin stili dekorasyon önerileri:

Bu dekorasyonu betimleyen renklerin mavi ve beyaz olduğunu söyleyebiliriz. Yani koltuk takımlarınızı beyaz renk seçebilir, duvarlarınızı maviye boyatabilir böylelikle dekorasyonun ilk aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Mobilya aksesuarları söz konusu olduğunda denize ait olan bütün unsurlara dekorasyonunuzda yer verebilirsiniz. Örneğin, deniz temalı tabloları, deniz kabukları ile çerçevelenmiş duvar süsü ya da fotoğraf çerçevelerini, deniz kabuklarından hazırlanmış bir objeyi; aksesuarınız olarak hem salonlarınızda hem de yatak odalarınızda kullanabilirsiniz.

Yatak odasının yanı sıra mutfaklarınızda kullandığınız masa örtülerinde, bardaklarda ya da havlularda deniz temalı motifler tercih edebilirsiniz.

Banyo dekorasyonunda fayanslarınızı mavi renk tercih edebilir, küvet ve lavabolarınızda ise beyaz renk kullanabilirsiniz.

Evinizde aydınlatma amaçlı beyaz renkli fenerler tercih ederek,  Marin tarzı dekorasyonunuzu güçlendirebilirsiniz.

Denizyıldızı, gemi dümeni, yelkenli, halat ya da tekne baskılı yastık kılıfları ya da hazır yastıklar ile koltuklarınızı renklendirebilirsiniz.

Yer döşemesinde ise doğayı en iyi tarif eden ahşap parke kullanabilir, böylelikle Marin ev dekorasyonunun son aşamasını da ustalıkla tamamlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ